پایگاه خبری آب و انرژی سومین نمایشگاه تخصصی جایگاههای سوخت و صنایع وابسته برگزار میشود

 

 

سومین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی جایگاه‌های عرضه سوخت و صنایع وابسته از تاریخ ۳۱ شهریورماه تا سوم مهرماه به‌مدت چهار روز برگزار می‌شود.

 

 

به گزارش شانا، بهمن‌ حسین‌زاده، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران در آستانه برپایی سومین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی جایگاه‌های سوخت و صنایع وابسته به اهمیت این صنعت اشاره کرد و گفت: ایران با تولید کنونی روزانه ۱۱۵ میلیون لیتر بنزین بزرگ‌ترین تولیدکننده این فرآورده راهبردی با ظرفیت روبه رشد در میان کشورهای عضو اوپک و منطقه است و ۳ هزار جایگاه عرضه سوخت در کشور داریم که البته تا حدودی با استانداردهای جهانی فاصله داریم.

وی با اشاره به نقش  نمایشگاه‌های تخصصی در ارائه تازه‌ترین دستاوردهای این حوزه و روزآمد شدن استاندارد جایگاه‌های  عرضه سوخت، افزود: روزانه بیش از ۱۰۰ میلیون لیتر فرآورده از طریق جایگاه‌های عرضه سوخت در سطح کشور توزیع می‌شود که گردش مالی و میزان اشتغال‌زایی آن را نمی‌توان نادیده گرفت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی تصریح کرد: استفاده از فناوری‌های نو که به‌طور معمول در نمایشگاه‌ها ارائه می‌شود با تکیه بر توان داخلی می‌تواند به بهبود فناوری‌ها در توزیع سوخت در سراسر کشور کمک کند.

حسین‌زاده، توسعه فعالیت شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت را برای کاهش هزینه‌هایی همچون زمین و هزینه‌های جانبی بسیار موثر دانست و اظهار امیدواری کرد با برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی مانند جایگاه‌های سوخت، فناوری برتر در خدمت این صنف و سرانجام مصرف‌کننده قرار گیرد.

سومین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی جایگاه‌های سوخت و صنایع وابسته از ۳۱ شهریور تا سوم مهر در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای ارائه تازه‌ترین دستاوردهای فنی و فناوری این حوزه برپا می‌شود.

گزیده اخبار صنعت نفت و گاز

تفاهم نامه همکاری

ازتباط با ما :

Contact us

پیام شما برای خبر گزاری آب و انرژی ارسال گردید

آدرس :

 

تهران - خیابان فلسطین شماره 493 ساختمان زمرد طبقه 2 واحد 12

 

تلفن : 66989614 - 66989625 - 021

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

حوزه فعایت :

موضوعات تخصصی انرژی از جمله :

آب : تولید، تصفیه، انتقال، بهینه سازی مصرف

برق : تولید، انتقال، توزیع

نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و سایر منابع انرژی فسیلی و تجدید پذیر.

مشارکت در برگزاری همایش ها، پوشش خبری و تبلیغی.

معرفی شرکتهای فعال در حوزه انرژی و بیان توانمندی ها و دستاوردها.

Go to top