تاکستان

جناب مهندس ضمن معرفی خودتان،لطفاَ مختصری از تجربیات و سوابق خود را برای خوانندگان ما بفرمائید.
بنام خدا.محمد رضا محمد کاظم پور هستم ،تحصیلات دوره فوق لیسانس را در دانشگاه وست کاست در سال 1358 در رشته مدیریت مالی به اتمام رساندم.از سال 1361 در شرکت های تحت پوشش سازمان صنایع ملی ایران و صندوق بازنشستگی کشوری با سمت مدیر عامل و عضو هیات مدیره فعالیت داشته ام و از سال 1387 به عنوان مدیر عامل و عضو هیات مدیره در شرکت تولیدی و صنعتی فولاد و سیم تاکستان خدمت مینمایم.
-    شرح مختصری از زمینه فعالیت شرکت و زمینه کاربرد محصولات این شرکت را بفرمائید.
شرکت فولاد و سیم تاکستان در سال 1375 جهت تولید انواع مفتولهای صنعتی و مصنوعات مفتولی تاسیس و همچنين اين شركت در سال 1389 با تجهیز کارخانه به ماشین آلات مدرن و تمام اتوماتیک موفق به تولید مش در سایز و ابعاد گوناگون و با کیفیت، متناسب با استانداردهای موجود شد . از آنجا که یکی از چالش ها در بخش ایمنی ساختمان حوادث ناشی از گود برداری ها را می توان دانست ،محصولات تولیدی این شرکت جهت استحکام مکان و جلو گیری از نشست سطح و ریزش آن وهمچنین کف سازی بتنی و سازه های بتنی کاربرد دارد
-    آیا شرکت سایر فعالیت های عمرانی نیز درسطح کشور داشته است؟
این شرکت در اکثر پروژه های ملی در حوزه سد سازی، تونل سازی و خطوط راه آهن و مترو و سایر طرح های استراتژیک کشور مشارکت داشته است. پروژه هاي ازقبيل: مترو شهرهای  تهران و حومه ، تبریز، قم و سایر شهرها و سد های گتوند، گدار لندر، نیروگاهی سردشت، کوچری، هیروی، بختیاری، رودبار لرستان و...و تونل های توحید، نیایش، گاو میشان، نوسود،امام زاده هاشم و... .

-    آیا عملکرد و فعالیت شرکت فولاد و سیم تاکستان از سال 1387 تاکنون طبق برنامه پیش بینی شده بوده است؟ اگر نه ،چه موانع و مشکلاتی برای تحقق آن وجود داشته است؟  
خوشبختانه از سال 1387 تاکنون شرکت پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است و در سال 1391 موفقیت شرکت در اجرای پیام سال تولید ملی ،با تحقق 370 درصد سود عملیاتی و تحقق 178 درصد فروش ،موفقیت چشمگیری بود و همچنین در این سال بعنوان شرکت برتر در فن آوری تولید و صنعت در کشور برگزیده شد.
-    شرح مختصری از این انتخاب را برای خوانندگان می فرمائید.
شرکت فولاد و سیم تاکستان بعنوان یکی از پنچاه و شش شرکت برتر و موفق کل کشور در ششمین اجلاس مدیران و روسای نمونه کشور(اجلاس آیتک)در سال 1391  انتخاب شد و گواهینامه  بین المللی محصول با کیفیت از سوی اتحادیه اروپا و برند ملی نوآوری در مدیریت را دریافت کرد.
-    جنابعالی بعنوان یکی از مدیران موفق ،چه راهکارهایی را اتخاذ نمودید تا به این نشان نائل آمدید؟
اصول مدیریت نیروی انسانی ،تامین بموقع مواد اولیه و بکاربردن استراتژیهای خاص کاهش هزینه ها و سیاست گذاری در فروش ،عوامل اساسی و حیاتی در تحقق این امر بوده است.
-    در خاتمه اگر نکته و یا مطلب خاصی برای خوانندگان مجله دارید بفرمائید.
در پایان اینجانب بعنوان یکی از خدمتگزاران کشور، خود و مجموعه این شرکت تمامی تلاش خود را جهت ارائه  محصول با کیفیت بکار خواهیم بست و امیدواریم در انجام وظایف محوله به نحو مطلوبتر عمل نمائیم وموفقیت و کامیابی شما را از ایزد منان خواهانیم.

          روابط عمومی                                                                                                       مدیر عامل
        نادر محمدی باروج                                                                                        محمد رضا محمد کاظم پور

مصاحبه های اختصاصی

تفاهم نامه همکاری

ازتباط با ما :

Contact us

پیام شما برای خبر گزاری آب و انرژی ارسال گردید

آدرس :

 

تهران - خیابان فلسطین شماره 493 ساختمان زمرد طبقه 2 واحد 12

 

تلفن : 66989614 - 66989625 - 021

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

حوزه فعایت :

موضوعات تخصصی انرژی از جمله :

آب : تولید، تصفیه، انتقال، بهینه سازی مصرف

برق : تولید، انتقال، توزیع

نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و سایر منابع انرژی فسیلی و تجدید پذیر.

مشارکت در برگزاری همایش ها، پوشش خبری و تبلیغی.

معرفی شرکتهای فعال در حوزه انرژی و بیان توانمندی ها و دستاوردها.

Go to top