خبر گزاری آب و انرژی تخفیف در اخذ ایرانکد برای متقاضیان ورود به فهرست منابع دستگاه مرکزی نفت

 

معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت در توافق با مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران، تخفیف‌هایی را برای عضویت و اخذ ایران‌کد برای برخی شرکت‌های سازنده و تامین‌کننده تجهیزات صنعت نفت در نظر گرفته است.

 

 

به گزارش خبرنگار شانا، اداره کل نظام تامین و تجاری‌سازی فناوری معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت در توافق با مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران (ایران‌کد)، به‌منظور تسهیل در روند ثبت‌نام و خوداظهاری شرکت‌های سازنده و تامین‌کننده در سومین فراخوان ارزیابی صلاحیت سازندگان و تامین‌کنندگان دستگاه مرکزی وزارت نفت، تخفیف‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

بر اساس این گزارش، این تخفیف‌ها شامل تخفیف ۵۰ درصدی برای عضویت در سامانه ایران‌کد و تخفیف ۲۵ درصدی برای اخذ ایران‌کد است.

دبیرخانه شورای هماهنگی منابع واحد دستگاه مرکزی وزارت نفت در اطلاعیه‌ای با اعلام این مطلب اضافه کرده است: از آنجایی که تخفیف‌های یادشده شده تا پایان شهریورماه امسال دارای اعتبار است، از همه شرکت‌های سازنده و تامین‌کننده داخلی متقاضی ورود به فهرست بلند منابع واحد دستگاه مرکزی وزارت نفت AVL درخواست می‌شود به‌منظور بهره‌مندی از فرصت ایجاد شده، در صورت لزوم نسبت به دریافت کد عضویت و ایران‌کد (کالا) از طریق تارنمای www.irancode.ir و نمایندگی‌های مربوطه اقدام کنند.

گزیده اخبار انرژی های تجدید پذیر

تفاهم نامه همکاری

ازتباط با ما :

Contact us

پیام شما برای خبر گزاری آب و انرژی ارسال گردید

آدرس :

 

تهران - خیابان فلسطین شماره 493 ساختمان زمرد طبقه 2 واحد 12

 

تلفن : 66989614 - 66989625 - 021

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

حوزه فعایت :

موضوعات تخصصی انرژی از جمله :

آب : تولید، تصفیه، انتقال، بهینه سازی مصرف

برق : تولید، انتقال، توزیع

نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و سایر منابع انرژی فسیلی و تجدید پذیر.

مشارکت در برگزاری همایش ها، پوشش خبری و تبلیغی.

معرفی شرکتهای فعال در حوزه انرژی و بیان توانمندی ها و دستاوردها.

Go to top